hikayemiz...

hikayemiz...

20 yıl öncesine dayanan köklü lezzetin öyküsü  Murat Ulu ile başladı. İşini aşkla yapan, düşlerini işiyle süsleyen kurucu, yarattığı Çilek markası ile şehrin dört bir yanından insanı bir araya getirmeyi başarmıştır.  Murat Ulu ustalık gerektiren bu lezzet yolculuğuna çıkarken benzersiz reçeteler ile müşterilerinin damaklarına ve hafızalarına kazınmayı amaç edinmiştir.

 

Müşterilerimize sunduğumuz lezzetlerle damaklara kazınabilmek için dünyayı dolaşır, her ürünü kusursuz bir titizlikle seçeriz. Tadı hafızalarınızdan silinmeyecek çikolataları Belçika’dan  temin edip toprağın altında serin bir ortamda muhafaza ederiz. Her sabah çiftliklerden gelen sütler ile ürünlerimizde lezzet ve doğallığı bir araya getiririz. Tarladan özenle seçilen ismimizin meyvesi çilekleri tazeliği ve aromasını kaybetmeden mutfağımıza taşırız.

20 yıl öncesinde de olduğu, gelecekte de olacağı gibi sizlere her zaman doğallığı, kaliteyi ve en iyisini sunmak için elimizden geleni yapmaya, lezzeti aşkla harmanlamaya devam edeceğiz.

Sizler de aşkla harmanladığımız hafızalarınızdan ve damaklarınızdan silinmeyecek bu tatlarımızı keşfetmeye davetlisiniz.

BİZ KİMİZ?